Katrin Raid

Olen massöörina tegutsenud sellel erialal juba üle 10ne aasta. Olen omandanud teadmised Iluravi Rahvusvahelises Erakoolis, TerviseRadar Massaažikoolis, Eesti Massaaži- ja Teraapiakoolis, Krautmani Massaaži-ja Terviseakadeemias.

Minu koolituste nimekiri ajapikku täieneb ka edaspidi ning loodan, et see aitab kaasa võimalikult kvaliteetse teenuse pakkumisele.

Samuti olen täiendanud oma teadmisi iluteeninduse valdkonnas ning pakun ka lisateenusena suhkrudepilatsiooni käsitehnikas nii naistele, kui meestele. Lisaks teostan veel kulmude ja ripsmete keemilist värvimist.

Aastatega õpitud kogemuste põhjal olen loonud massaažis oma stiili, kus olen kombineerinud omavahel tugevamaid võtteid klassikalisest rootsi, spordi- ja punktmassaažist, mis siis vahelduvad õrnemate ja pikemate silitustega. 

Teen ka lokaalset ravimassaaži, kus keskendun konkreetselt probleemsele piirkonnale põhjaliku töötlemisega, et sealseid lihas- või liigesprobleeme diagnoosida ja lahendada.  

Kuna konkurents on nii suur, siis üpris tihti tuleb ette, et inimesed ei tea, kust leida enda jaoks sobivat massööri või kelle juurde oleks parem oma murega pöörduda. 

Kui sul on probleem lihaspingete, peavalu, valutavate jalgade või halvimal juhul võitled seljavaludega, siis olen sinu käsutuses ja valmis aitama läbi oma oskuste! 

Vahel ei tee ka paha, kui lihtsalt võtta aeg maha ja lubada endale üks lõõgastav massaaž! 

 Kui oled valmis laskma end aidata, siis leia tee minuni.

Tel. +372 53440993

FB: https://www.facebook.com/tervise.ilutuba 

Unustage pinged ja stress, leidke enda seest rõõm ja see põletab valu!

Massöör, Katrin