Savi mähised

SAVITERAAPIA (SAVIMÄHISED)


Savil on suurepärane võime parandada haigusi 


Saviga on võimalik leevendada ja ravida erinevaid liigesehaigusi, radikuliiti, osteoporoosi (luuhõrenemine), reumat, podagrat, erinevaid nahahaigusi, haavandeid, põletikke, hingamisteede haigusi, seedeelundite haigusi, südame ja veresoonte haigusi, ka erinevaid kasvajaid ning vähki. 


Savi vähendab põletikku, kogub endasse mürgid ja mikroobid, teeb need kahjutuks ja väljutab organismist. Sinisavi tõmbab endasse ka negatiivset energiat.


Savi saab kasutada kuivatatuna, vee all hoides või naturaalsel kujul. Savi kasutatakse kompressina (2-3 tundi), mähistena (1-2 tundi) ja saviveevannidena (30 minutit kuni 1 tund). Samuti savimaskidena 10-20 minutit. Kompressid on head liigeseprobleemide, kasvajate, tursete, sõlmekeste, kopsu-, mao- maksa- ja neeruhaiguste korral. Mähised alandavad palavikku ja rahustavad närve, sobivad veenivalude puhul ja vähendavad soolade ladustamisest tingitud jalavaegusi, kiirendavad ainevahetust ja aktiveerivad vereringet. Vann on hea neerude, alakõhu ja jalgade raviks. 

Massöör Ranek Rohtla

Hind 60-70 min 40 eurot